Ośrodki Sauna Night

Hotel Piwniczna SPA & Conference

Hotel Piwniczna SPA & Conference

SAUNA NIGHT 2018

  • Nazwa Obiektu: Hotel Piwniczna SPA & Conference
  • Adres: ul. Gąsiorowskiego 5 33-350 Piwniczna-Zdrój

4-gwiazdkowy butikowy hotel w stylu etno, HedoniSPA, nowoczesne centrum konferencyjne i Restauracja Czarna Owca. Hotel Piwniczna SPA & Conference, czarna owca wśród hoteli, zdobywca tytułów Super Star w kat. Rising Star w 1. historycznej edycji konkursu HOTEL BRAND AWARDS 2015, OBJAWIENIE ROKU SPA, 1. miejsce  w konkursie SPA PRESTIGE AWARDS 2014/15, Sukces Roku 2015, Najlepszy Obiekt Noclegowy Beskidu Sądeckiego oraz NAJWYŻSZA JAKOŚĆ QUALITY INTERNATIONAL 2014. 

Hotel Piwniczna SPA & Conference to jedyny butikowy hotel w Polsce zaprojektowany w stylu etnodesign, który łączy elementy folkloru łemkowskiego z oszczędnym i eleganckim minimalizmem. Wystrój i kolorystyka hotelu nawiązują do bogatej kultury Czarnych Górali, jak nazywa się górali rytersko-piwniczańskich. Tradycyjne motywy regionalne wyrażają się w licznych dodatkach i elementach użytkowych, które wzbogacają nowoczesne i funkcjonalne wnętrza. Na szczególną uwagę zasługuje lampa nad barem oraz lada recepcji – mozaika z cienkich kawałków drewna, wykonane przez zakopiańskiego artystę, Jerzego Sarkowicza.

Owcze motywy są wszechobecne w hotelu „Piwniczna”. Zarówno w wystroju wnętrz, jak i w kuchni hotelowej restauracji “Czarna Owca”, serwującej m. in. dania przygotowane z wykorzystaniem owczych produktów. Oryginalnie i różnorodnie tak w skrócie można opisać hotel, w którym każdy pokój jest inny, wyjątkowy. Tak jak wyjątkowi są jego goście. Są pokoje pełne owiec, które można zliczyć przed snem, są i takie, w których można wziąć gorącą kąpiel w zaciszu… Salonu.

Hotel „Piwniczna” to hotel dla każdego, kto chce odpocząć w otoczeniu gór, w folkowej, luksusowej scenerii.

HedoniSPA zadba o Waszą relaksację, ukoi skołatane nerwy. Szef Kuchni restauracji „Czarna Owca” zatroszczy się o Wasze podniebienia i z pewnością zaskoczy Was umiejętnością łączenia tradycyjnej góralskiej kuchni z najnowszymi trendami kulinarnymi. Bez względu na porę i aurę, niezależnie czy wybierzecie się do nas z rodziną czy tylko we dwoje, z grupą przyjaciół czy w towarzystwie współpracowników, na miejscu czeka Was czysta przyjemność i moc wrażeń dla ciała, ducha i zmysłów.

http://www.hotelpiwniczna.pl/

Tags